اخبار

دبی از نام‌های به روز شده برای 28 منطقه رونمایی کرد که منعکس کننده تکامل شهری است

تغییر نام محله های دبی

دپارتمان املاک و مستغلات دبی (DLD) اخیراً نام مناطق توسعه در سراسر دبی را به روز کرده است و آنها را با چشم انداز مترقی امارت و سرعت سریع توسعه شهری آن همسو می کند. این ابتکار همچنین به دنبال ساده‌سازی هماهنگی دولتی میان بخش‌های مختلف است که بخش املاک و مستغلات محلی را تنظیم و قانون‌گذاری می‌کنند.

این بازنگری ها بر 28 منطقه مختلف در دبی تأثیر می گذارد که در سال های اخیر شاهد افزایش چشمگیر و سریع فعالیت های ساخت و ساز بوده اند. رشد معماری شامل پروژه‌های مختلفی از جمله مجتمع‌های یکپارچه، برج‌های مرتفع و ساختمان‌های عمودی است که به طور قابل‌توجهی به گسترش گسترده‌تر توسعه در امارات کمک می‌کند.

منطقه و اسامی اصلاح شده

منطقه و اسامی اصلاح شده دوبی

دپارتمان املاک و مستغلات دبی (DLD) یک سازمان دولتی است که مسئول تنظیم و مدیریت بخش املاک و مستغلات در دبی است. DLD نقشی اساسی در شکل دادن به منظر شهری دبی در حال تکامل دارد و با پشتکار برای تقویت بخش املاک و مستغلات و ارتقای برجستگی آن در سطح منطقه ای و جهانی تلاش می کند.

اهداف DLD عبارتند از:

  • رهبری در نوآوری، تعالی و پایداری در بخش املاک و مستغلات دبی
  • شکل دادن به منظر شهری دبی در حال تکامل
  • تقویت بخش املاک و مستغلات و ارتقای برجستگی آن در سطح منطقه ای و جهانی

DLD، در تعهد خود به تنظیم و مدیریت بخش املاک و مستغلات در دبی، با هدف رهبری در نوآوری، تعالی و پایداری است. DLD نقشی اساسی در شکل دادن به منظر شهری دبی در حال تکامل دارد. از آنجایی که امارات توسعه و گسترش مداوم را تجربه می کند، DLD در خط مقدم قرار دارد و با پشتکار برای تقویت بخش املاک و مستغلات و ارتقای برجستگی آن در سطح منطقه ای و جهانی تلاش می کند.

با تعهد به ارائه خدمات استثنایی و فعال، DLD فعالانه در تدوین مقررات اساسی برای بخش املاک شرکت می کند. به طور همزمان، باعث رشد در بازار املاک و مستغلات دبی می شود. با تنظیم و تسهیل سرمایه‌گذاری‌های املاک و مستغلات و ارتقای دانش و آگاهی در این بخش، DLD نوآوری را در مقیاس جهانی تقویت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *