شقایق جنگلی متولد مهر ماه سال ۱۳۶۱ و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی معماری است و در سال ۱۳۸۰ به امارات متحده ی عربی مهاجرت کرد و فعالیت شغلی خود را از همان سال در این کشور آغاز نمود.

اولین سمت شغلی او در این کشور مسئول دفتر یک نمایندگی خودرو سازی بود و در سال ۱۳۸۴ به بازار سرمایه گذاری و املاک امارات وارد شد و همچنان در زمینه ی فروش املاک به عنوان مشاور در دبی فعالیت دارد و همزمان به طور تخصصی به امور گوناگونی از جمله مشاوره ی مالی اداری ،ثبت شرکت،سرمایه گذاری تجاری و دریافت اقامت امارات متحده مشغول است و این خدمات را به مراجعین ارائه می دهد .

در سال ۱۳۹۰ برای ادامه راه پدر و شغل خانوادگی وارد بخش تولید و سرمایه گذاری در زمینه ی چوب شد و در پی این تصمیم ، کارگاه صنایع و مشتقات چوب جنگلی را احداث کرد.که تا امروز نیز این کارخانه با تولید محصولات و مصنوعات چوبی همچنان در ایران مشغول به فعالیت است و با نام صنایع چوب جنگلی با وب سایت jangaliwood.com به رسمیت شناخته شده است.

در حال حاضر نیز به طور کاملا تخصصی و حرفه ای در زمینه ی خرید و فروش،رهن و اجاره ی املاک و مستغلات در امارات متحده عربی،استارتاپ مشاغل مختلف در امارات از مشاوره ی اولیه تا درآمد زایی و سودهی شغل مورد نظر و مشاوره برای لایف استایل دراین کشور اماده ی کمک رسانی به شما عزیزان هستند.

2010
FOUNDING YEAR
2000
HAPPY COSTUMERS
190
COMPANY WORK WITH US
2
OFFICES
21
TEAM MEMBERS
750
PROJECTS COMPLETED